Мнения от слушатели
Росен Василев Слушам го от както тръгна онлайн,ми е любимо.На телефона,у дома на телевизора.В Борисовата градина около лилийте със компания и бира.Невероятни сте Росен Василев Невероятно добро радио.Когато се събираме в Борисовата градина доста добре я озвучаваме ,колоната на макс.Рок,бира и добра компания.Нацелихте десятката.Невероятни сте. Христо Кардашлиев Здравейте това ми е любимото радио пускате любими парчета на любими групи като Sepultura Soulfly Pantera и много други.За мен е радост че ви има слушам радиото по цял ден и се кефя на музиката.Благодаря Boris Grudev Респект за екипа на BadRock Radio! Изключително силно присъствие и страхотна подкрепа за българската рок и метъл сцена. Музикалният подбор винаги е на ниво. Радвам се, че ви има!“ Продължавайте в същия дух! 🤘🔥 Иван Рок Елешница Най-доброто Радио за праведната музика! Поздравления на екипа и най-вече на хората,които подбират музиката... 24 часа да слушам песен не се повтаря... Да сте живи и здрави Rock On!!! Алекс Страхотни сте Поздрави на Ники Кънчев и всички от екипа на BADROCK Нов съм от днес Ви слушам Браво Rock On и пускайте все така хубав Рок г-н К.Георгиев Страхотно радио денят ми с вас винаги е страхотен. Иска д ами пуснете нещо на Скорпионс. Асен Магия сте...Mercyful Fate-Melisa Живко Жечев Много разнообразна музика. Супер. Ще бъде много добре , ако изписвате и годината на издаване на звучащата песен. Емил Пехливанов НАЙ - ПОСЛЕ , ТОВА ЗА КОЕТО СИ МЕЧТАЯ ! БРАВО ! ДА ПРЕБЪДЕ! LONG LIVE ROCK`N`ROLL EVEN AFTER THE END OF THE WORLD!!! Khumba Karna Чак не мога да повярвам, че има такова радио(Hard&Heavy)! Супер готина музика! По цял ден само него слушам. Няма нищо по-хубаво от това да започнеш деня с Death по радиоточката :) Нов слушател Съвсем случайно ви открих и мисля, че това е най-важното ми откритие за тази година ! Първоначално бях скептична, след това чух Marilyn Manson, а после Arch Enemy (в любимия ми състав), с Blodywood ме спечелихте окончателно! Поздравления за прекрасната работа, която вършите! Нямам забележки, само пр Петър Здравейте, супер сте! Липсва ми само поддръжка на Android AUTO на мобилното приложение... Поздрави!!! Mehurar Браво комсомолци, Keldian чух по Hard&Heavy!!!! Само така! Велико радио! Константин Поздрави на екипа на Бедрок радио! От Бургас съм и мога да ви слушам само онлайн. Слушам основно Hard'N'Heavy. Страхотен подбор на музика. Сега сте наред да ви има в ефира и на други градове освен столицата. Само напред и нагоре! Aлекс Здравейте! Уникална е идеата с клиповете!!! Само ако може да направите името на групата и песента да излизат в левият ъгъл,а не на средата на екрана. Иван Славчев Да!Храм на рок музиката сте! Алелуя! Сашо Радио - трепач. Браво, освен страхотната и уникална музика, която пускате, четем и новини и супер образователни статии. Rock On! Андреан Харесва ми новата визия на сайта ви!Ако направите и възможно да върви и текста на някой парчета ще е супер! Да живее вечно МЕТЪЛА!!! Боян от Варна Никъде другаде няма да чуя Asphyx, Death или Bolt Thrower! Брутално яко радио! От кога сте на линия? Аз преди месец ви открих. Новият дизайн е супер! На всички познати препоръчвам Hard and Heavy ! Бирник От както ви открих, денят ми( а и на съседите) започва с Бедрок класик рок. Новата визия на сайта е много по-добра. Dedication ::                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 :: Тони супер радио и много образователни статии пускате, браво! Свилен Стоянов Кубрат Най-доброто рок радио за разлика от други в БГ на които им научих репертоара.Браво пичове все така готини.Напред и нагоре Илко Много готино радио и много добри статии 5L-o Днес плейлиста на Classic Rock-a е повече от жесток ! Поздрави Ивайло Левтеров Здравейте, слушах и трите ви канала.Харесвам музиката която пускате, особенно от Golden era.Препоръчах вашето радио на приятели.THE ROCK IS FOREVER! Петя Страхотно радио, радваме се че ви има. Бих се радвала да чуя и една набираща популярност група от млади раздаващи се момчета HELLBOUND 😊 Свилен Великииии, единствените, които се осмеляват да пуснат SAGA, уникално радио, браво, пичове! Ако може и повечко industrial, ще ви разцелувам. Примерно Ministry, Front 242, Revolting Cocks, Fluke, Lard, Frontline Assembly, Skinny Puppy, Nine Inch Nails, Godflesh, God... СТАНИМИР ЧОНЕВ РУСЕ Слушам ви от няколко седмици, особено каналът hard and heavy е супер. Днес дори ми се стори, че заби един диск, значи има някой, който пуска от дискове. Това възможно ли е през 2026? КАЧО МЕЙДЪНА С НИКИ КЪНЧЕВ СМЕ СТАРИ МЕЙДЪН ФЕНОВЕ, РАДВАМ СЕ, ЧЕ ЩЕ ИМАТЕ "МЕЙДЪН ЧАСОВЕ" И ДОРИ "МЕЙДЪН ДЕН". ТОВА Е ИСТИНСКО РОК РАДИО, КОЕТО СЕ ДВИЖИ И ПО КОНЦЕРТИТЕ, КОИТО ЩЕ ГЛЕДАМЕ. ОЧАКВАМ СЪЩОТО И ЗА "СКОРПИОНС" И ЕСЕНТА ЗА "ДИЙП ПЪРПЪЛ". И ЯКИ СТАТИИ ЗА ТЕЗИ ГРУПИ В САЙТА ВИ ВЕРГИНИЯ ПЕТРОВА ОТ БЛАГОЕВГРАД СЛУШАМ ВИ НОНСТОП, ГОЛЕМИ СЛАДУРИ СТЕ! ОСОБЕНО "ЗЛАТНАТА ЕРА" Е БАЛСАМ ЗА ДУШАТА МИ! ТОНИ МЕТЪЛА ОНЗИ ДЕН ВИ ОТКРИХ! ЕБАХТИ ЯКОТО РАДИО! НЕ СА ЕДНИ И СЪЩИ 300 ПЕСНИ, КАКТО ПРИ ДРУГИТЕ УЖ РОК РАДИОСТАНЦИИ. ВИЕ ПИЧОВЕ ИМАТЕ СИГУРНО НАД 20 000 ПЕСНИ В СЪРВЪРА ВИ! ВРЪХ СТЕ! Александър Страхотно радио! Браво на Димитровградчанина, който го е създал! Чувал съм за него Ven Хора, чудно Ви е радиото. Днес 05.03.2026 г. Сетлистът е уникален. Специални поздрави на човека, избиращ музиката! Симеон Страхотна идея с трите раздела класик рок ,метал -хард и златната ера за стари рокаджии като мен pavaroti_1914 Големи сте! Георги Георгиев Топ радиото на България!!! Denis Madenov Страхотно предаване ! 100 рок балади за Трифон! Браво Антония Андонова Благодаря на Ники Кънчев , видях поста за вас във фейса ! Благодаря и на вас , че ви има ! УСПЕХ ! Jim Maddern BEST F'N RADIO ON THE WEB!!!! Listening from Minnesota USA Владимир Николов Чудесни са! Петър Най-доброто радио! От години очаквам нещо толкова богато на съдържание! Благодаря ви! Пожелавам само успехи и нагоре! Hard & Heavy Е няма друго радио, което да ме разцепи с едно следобедно Ektomorf-че!!! Борислава Работният ми ден започва и свършва с Вашето/Наше радио! Живко Жечев Ако успеете да се договорите с кабелните оператори ще ви слушат много повече и ще бъде чудесно за нос слушателите. Vanya Страхотна идея с тази класация Топ 100! Буквално ми "направихте деня"!! Иван Христов Честито рождество. Радиото е страхотно във всички канали. Обаче стига едни и същи песни. Всеки певец има по хиляди песни. Help на битълс, morning,,, на Кет Стивънс, омръзват, една и съща песен на Ози писва. Стига. Весели празници. Иван Иванов Напоследък прави впечатление, че режете от песните. Това е недопустимо! С най-добри чувства го казвам🙂 Ники Бърбъна Българският ефир има нужда от такова радио! Браво на замесените! Пешо Не съм вярвал, че ще се намери радио, което да ме накара да изоставя Spotify! Поздрави! 🤘🤘🤘 Спиро Киров След дълго лутане из пустинята на нашите музикални медии най-сетне открих оазис с истинска музика! Адмирации! Стоил Кацаров Страхотен избор на музика!Супер сте,дерзайте! Николай Николов Слушам ви от както ви открих през 2022г. Вие сте по-различното и най-доброто рок радио. Човек може да чуе любимите си изпълнители и да обогати чрез вас списъка на тези, които харесва като преоткрие нови за него групи и непознати за него песни до сега. edd Страхотно радио с практически неограничени и супер разнообразни плейлисти. Продължавайте все така и поздрави от Рио де Жанейро. кремена Откакто ви открих преди 2г - ДРУГО РАДИО НЕ СЪЩЕСТВУВА за мен! Благодаря, че ви ИМА. Пускате рок музика, която никое друго рок радио няма шанс да пусне. Уникални!!! Ivaka Пускате супер хубави парчета и различни от вашите конкуренти! Моля ви, опитайте се да вземете някаква радио честота да можем да ви слушаме и по радиото, а не само през интернет. Голяма загуба е да има само едно-две радиа за сериозен рок и метъл. Заслужавате повече внимание и слушатели viktoe komitski perfectly mixed playlist Todor Това е едно прекрасно радио. Голям съм фен. Песните, които пускате са изключително разнообразни и интересни. Излъчвате както класически рок парчета, така и метъл хитове. Много яко радио! T0ny72 Най-доброто радио на света!!! Подкрепете младите BG групи https://youtu.be/Vp4UlVJz0_c?si=vv4bygabJxI9KPbO Vasil Andonov Отдавна липсваше нещо подобно, на музикалните честоти и интернет пространството в България. Благодаря Ви. Живко Жечев Харесвам ви , но много се дразня че изписвате български изпълнители на латиница.Според мен трябва да сте за пример за всичко което правите. Daniel Здравейте, кога ще се пуснете в ефира? Има спешна нужда от Badrock радио в национален ефир (или поне в Пловдив :) Поздрави! Димитър Хубаво радио,интересно.Цял ден го слушам,но някои изпълнители започнаха често да се повтарят.Преди 1година беше по-интересно,имаше интересни рок-новини, радиопредавания и т.н. Но това не е критика,а само мое мнение.Не съм хейтър,пак го слушам.Става дума за Badrock National.Благодаря. Петър Върбанов Ако можеше да го слушам и по радиото, щеше да е още по-добре. Късмет и успех на целия екип! Иван Иванов Страхотни сте, а днес, още от 09,30часа сте захванали празнично. Благодаря! Живко Жечев Здравейте, Мисля че е редно когато изписвате Български групи да пишете на кирилица. ЗлатоРок Златоград Най-якото радио! Продължавайте все така да ни изненадвате с приятна музика и дизайнерите на сайта Ви не спят. Поздравления и на тях! Heavy Metaaaaaaaaaall !!!!! John You athe best! Владимир Бакърджиев Напълнихте ми душата с Nik Kershaw, не го бях слушал от 40 години. Павел Симов От както открих това радио друго не слушам Живко Жечев Всичко е О.К. докато не пуснете Остава Тончик Много сте яки, продължавайте така! ЗлатоРок Златоград Уникални сте! От доста време сте единственото радио в офиса. София Грънчарова Здравейте!Вие сте невероятни!Пускате музиката,която трябва да е!Нямате пропуск! Единствено много бихте ме зарадвали,ако пуснете някое парче на Феникс.Една прекрасна и не толкова известна българска банда!Моите адмирации за всичко,което правите!Вие сте най-доброто радио! От брега на Язовир Искър! Александър Макариев BADROCK ми е началната страница на браузъра. Продължавайте в същия дух! Тома Няма други като Вас! Уникални! Брутална музика! Иван Димов Най-доброто радио. Уникални сте Александър Драганов Честита нова година, любимо радио!!! Живи и здрави да сте, и да продължавате все в същия дух . Много се радвам, че пускате и по алтернативни парчета, и скоро дано да направите и една рок телевизия badrock tv . Бойко Георгиев Адмирации за сайта ! Let's Rock ! Иван Доста мейнстрийм пускате. Много познати неща. Няма ли други групи? Красимир Кънчев Живея в Австрия, слушам ви в колата, а ако не съм с колата съм със слушалките в ушите. Благодаря! Васил Джамбазов Не просто страхотно рок радио - най-доброто радио в БГ! SECOND TO NONE Благодарим ви, че подкрепяте младите рок групи! Слушаме вис удоволствие! ROCK ON! Любен Хорозов Най-доброто радио! voisa Страхотно радио! Продължавайте все така! Весели празници! Сто Иванов Моята сбъдната мечта,чакана 50 години... Гено Слушам радиото непрекъснато. Дори рекламите не ме дразнят. Ванко Мамин Гогин Най-готиното радио прави този петък специален. Продължавайте с яката музика. трактор най добротооо anonimus хубаво радио Иван от Теравор Здравейте, чупим от слушане вашето радио в клуб 28. Много поздрави за всички траш фенове от Теравор и компания. Да живее истинския метъл. Ники Най-якото радио! Мамо, дават ме по радиото! Иван Кючуков Свежото радио + коктейл ром, кола и чорба от кисели краставички. Велики сте! НИКОЛА КОЛЕВ ГОЛЯМИ!!!НАЙ-ДОБРОТО РАДИО!!! Иван Кючуков Празнуваме 4г. Клуб 28 с най-якото радио. Иван Кючуков Много сте яки и пускате свежи разнообразни песни. Петър Предишната Therapy ot Troublegum албума , уникални сте както винаги! Поздрави Иван Кючуков Мега кораво радио. Много ме кефите Клуб 28 Варна Спряхме Ютуб и само вашето радио пускаме, метъл бар сме и сме много доволни от разнообразието в стиловете! Тодор Страхотно радио с невероятна музика. Работата върви много по-лесно с него. Течо Топ музика, топ качество Венцислав Страхотни сте! Най-якото радио, с най-готината и разнообразна музика! Мирослав Петров Благодаря, че ви има! Хубава и разнообразна музика, с която започват работните ми дни! Веселин Зидаров Дерзайте, момчета. Страхотно зареждащо радио!!! Sista Страхотно радио! Благодаря за хубавите стари парчета и за новите ;) pol shter истинската "праведна" музика Станислава Най-доброто рок радио! Страхотен подбор на музика. Слушаме ви навсякъде и по всяко време! vessomen БРАВО НИКИ, БРАВО КЪНЧЕВ. Евала на теб и на екипа с който работиш. ЗЖУ Евала, страхотно радио. Желая Успехи и смело напред !!! Александър Драганов Много добро радио!!!Дъня го яко в работата НИКОЛА КОЛЕВ НАЙ-ДОБРОТО РАДИО! vessomen hard $ heavy e най-доброто радио за моя вкус. Жеко Димитров Едно различно радио- хубава музика, различни песни без да се "върти" едно и също. m1 Слушах "Бадрок радио" преди години и имаше какво да се желае. Но днес "BADROCK" e наистина най-доброто рок радио! nikolai boichev strahotni ste ,samo nai dobroto Stancho Paranoqta Евала, страхотно радио! \m/ Александър Страхотна музика за целия ден ! Николай Кепов Супер е, вече в магазина се слуша само то. Луиза My music, may life... Thank you! Радослав Мидалидаре Рок Фест са виновниците да ви открия! Страхотен подбор на парчета, втори ден в офиса и колата слушам само Вас. Напред и нагоре! Крум Слушам ви докато карам мотора си,идеално съчетание се получава !!!! [email protected] Адмирации за създателите на това страхотно рок радио, от което бг ефира имаше нужда! Йордан Андонов Най-после стойностно радио, което не върти 10 парчета нон-стоп, а разнообразява с контраст и най-якото... Пуска българските лъвове ЙЕА!!! Страхотни сте! Мирослав Георгиев Разнообразна и качествена музика! Не е като на останалите рок радиа! Heavy metal forever! Жоро Яко! Яко! Яко! иван иванов супер сте , кеф е да Ви слушам ! АРМЕЕЦА Яко е това радио! Има за всекиго по нещо! Тодор Караиванов Много се радвам за вас! Благодаря ви, че ви има! Радио за рок-музика - 3 в 1 за всички музикални вкусове. Красен Желев Няма по-хубаво радио от това. Песните, които пускате са брутални. Цецо Т§Т Супер парчета!!! Благодаря!!! Никола Монев Благодаря че Ви има !!! Поздрави на всички самишленици! Митака Супер сте, далеч от еднообразието по другите станции Константин Радиото е топ! Тодор Най-доброто рок радио, браво Цветан Ковачев Натискайте ! Ники Ичева Професионална медия, създаваща култура за най- великия жанр в музиката! Велислав Тодоров Най накрая едно качествено радио за Рок,НАЙ ДОБРИТЕЕ Маришка Митева Страхотни сте, Bad Rock! Като голям почитател на Avantasia и Edguy всеки ден ми пълните душата по няколко пъти като ги пускате. Поздрави! Янислав Лефтеров Радиото е страхотно! Вече само вас слушам. Особено ХАРД и ХЕВИ-то. Няма нищо общо с бозата, която върви по някои други станции. НАДЕЖДА ЛЮБИМОТО МИ РАДИО! ОСОБЕНО МИ Е ПРИЯТНО КОГАТО ПУСНЕТЕ SINDEED Стефан Страхотни сте! Невероятен подбор на групи и парчета! Пожелавам ви от все сърце да запазите това високо ниво! Румяна Тренева Евалата готини!!! Супер фен съм на BadRock Radio - особено hard and heavy!!! Уникално радио! mitko ot nadezhda super ste i ste gotini az sum na 53 godini i me kefite mitko ot lulin egasi gotinoto radio Златанов Страхотно радио със страхотни рок песни! Продължавайте в същия дух. Nikolay Поздрав за всички от DevOps курса на SoftUni Пламен Николов Харесва ми идеята за трите отделни радиостанции, излъчвани едновременно на страницата ви. Благодаря ! Burgasboy You are the best! Bate Racho Евала! Успех! Сашето Най - накрая нещо различно, че колегите от Радио 1 само едни и същи неща въртят от години. Успех! Ronya пуснах Hard&Heavy и след Cannibal corpse чух Europe =) това ме развесели =) roSShisTio много добре Коцето Димитровград НаЗдраве банда, най-добрите <3 Robert Браво Уникални сте, Настръхнах от това изпълнение на DIO The last in Line , Глас ли е чудо ли е! Георги Димитров Най-накрая рок радио с готини за слушане песни! Като представител на милениалите съм много доволен от подбора! Монката Задължителното радио през целия работен ден! Веселина Маркова Страхотни сте! Разнообразна и качествена музика. Дълго ви чакахме🙂 Ангел Крайно време ви е за национален ефир. Rock on! Abadzhieff Харесва ми!Много ненакъртващо! КАМЕН СТОЯНОВ Уникално радио!😀😁 Григор Най-после!!! 😇 камен страхотни сте! Янчо Ковачев Очаквам раздел с AOR & Melodic Rock! Бисер Благодаря за чудесния избор на музика, успех !🙂 Иво Най - хубавото рок радио. Надявам се някой ден да има и радио честота 😎 Петър Герджиков Интерфейсът на уебсайта е впечатляващ! 🙂 Александра Илиева Уникален подбор на песни! Страхотни сте и продължавайте в същия дух! Gia Много добро радио Мартин Николаев Най-доброто българско рок радио с най-разнообразна музика! Associates Consulting Club Най-якото рок радио!!!😈 Натали Бонкина Страхотни сте, пускате разнообразна музика, за всеки има по нещо! Анелия Михайлова Страхотен плейлист...отдавна не бях чувала Incubus по радио😍! Ники Йорданов Разнообразието е страхотно. Различни стилове и много хитове. Петър Зарков Поздрави от North Carolina USA.. Баница , вино...и България в нашите сърца...Наздраве Radoslav Atanasov Чудесен избор Iliya Iliev Супер!!! Стоян Маринов Яката музика! Супер! dencho denchev Уникално s_e_a_ r_s_v Страхотно! Венцеслав Джурков Супер подбор на музиката! Младен Стоянов Продължавайте още по хард и хеви :) Влади Полинеро Бед Рок Радио, моят Най Добър Приятел в България и Чужбина!! Слушам го и в Момента!!   John Ts Защото плейвате (пускате) любимата ми и предпочитана от мен музика, и защото сте профита (професионалисти). Ето затова! Niki Pilichev 🤘🤘🤘Разкош!🤘🤘🤘 RADOSLAV ZARKOV Жестоки сте! Любимото ми радио! Иван Драганов Прекрасно е Antoaneta Kostova Прекрасна музика! Благодаря! Моника Беджева Отлично радио! Много е хубаво, че във всеки един момент пише коя песен върви. Marin Kanev Отлично ... Alexander Stoikov Супер радио. Plamen Solakov Най доброто радио! Плейлиста е винаги изненадващ и уникален. Нищо излишно. svetlin bogdanov Голямо разнообразие от песни. Не само хитове, а и много музика, която не съм чувал (но ми харесва)! Росен Василев Най -доброто радио! Rumen Tconev Работи отлично, изисква много малко ресурси и се чува отлично, да не се изхвърлям много, ама много ефирни радия се чуват доста по-зле. Венцеслав Джурков Супер подбор на музиката! POLLY KUDEVA JOJO ЕКСТРА ЕЕЕ. Iliyan Iliev Много добро радио ! Marin Marinov Страхотно радио. Само за фенове. Браво. Tencho Kirev Много добра. Препоръчвам!!! Vasil Antov Много е добро. Не е като другите с хиляди реклами и да се слушат 20песни. roni kan Много ми допада музикалния подбор.Точно моята кръвна група .Gracias de España.🤘 Марти Парти С най-добри пожелания за здраве , щастие , усмивки и любов за екипа и всички верни слушатели! Keep it rockin` ! Cheers! Metal Xmas and Heavy New Year! Николай Слушаме ви всеки ден, по цял ден, поздрави от Германия Ваня Иванова Поздравления за новия дизайн! Във вашия плейлист всичко е супер,просто няма лоша песен! Продължавайте в този дух! Благодарности към целия екип! Петър Колев Страхотно е!👌👍 Веселин VADER Пеков. Случайно ви "хванах" още от първия ден на излъчването. Не повярвах на ушите си! Вие сте върхът на всички върхове и три метра от горе! Успех пожелавам за всички вас!!!😍 Пигов Песента на Robert Plant, която пускате, се казва "29 palms", а не "Sea of love" Камелия Маринова Супер сте! Весели празници на целия екип! Лилия Чорбаджийска Страхотни сте! Много добър подбор на песни🙂 ЖоРо Басс Най-сетне различна музика по радио. Не само едни и същи парчета. Продължавайте така !!!!!!!!!!! еваларката 😀 Gustav Не пропускам да чуя предаването Metallurgy всеки четвъртък Атанас Димитров Супер класация. Най-доброто радио! Александър Наздраве на музикалния редактор! Жив и здрав догодина до амина! Крас Да илядите и все така яка музика!

Odd Crew

today 20-03-2025my_locationRock Bar Download


share close
Odd Crew Acoustic Tour – Spring 2025
20.03.2025 [Concert 1]
Rock Bar Download,
ул. “Лейди Странгфорд” 5, Пловдив
Врати: 19:00
LIVE: 20:30
БИЛЕТИ: EpayGO и в касите на EasyPay в цялата страна:
– Early Bird – 25 лв. (до 13 февруари);
– Regular – 30 лв. (до 19 март вкл.);
– Show Day – 35 лв. (в деня на концерта и на място)
*Деца до 12-годишна възраст ще влизат безплатно.
Слушайте Odd Crew в Spotify, Deezer, Apple Music.

Details
Begin 20-03-2025
Location Rock Bar Download
Rate it